SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU

Ušijeme Vám šaty, které s Vámi budou žít

Pod značkou TO.GET.HER tvoříme udržitelné – nejen – svatební šaty na míru vašim představám i postavě. Používáme výhradně přírodní a certifikované materiály a pečlivě vybíráme své dodavatele. Nadčasový design, ohleduplnost k přírodě a individuální přístup jsou základními esencemi každého modelu. Poskládáme vám outfit z jednoduchých solitérů, které po svatbě snadno zařadíte do svého každodenního šatníku. Navíc jsou naše šaty tak pohodlné, že v nich strávíte celý svatební den jako v druhé kůži.

Máte už sukni, ale nevíte, co „nahoru“? Rádi vám zhotovíme chybějící kousek a doladíme celkový vzhled svatebního modelu.

Kromě běžné zakázkové tvorby nabízíme také možnost upcyclingu, tedy úpravy již hotových šatů, které máte například po mamince nebo ze sekáče. 

Cena šatů závisí na vybraném materiálu a technologické náročnosti provedení. Všechny naše šaty začínají na 18 000 Kč, průměrná cena se pohybuje v rozmezí  23–30 000 Kč. 

udržitelné svatební šaty

 Zveme vás na návštěvu do našeho studia, kde si nad šálkem kávy popovídáme o vašich představách. Termín schůzky si můžete rezervovat pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Nechte se inspirovat našimi nevěstami.

Zpět do obchodu