PROCES TVORBY

Jak u nás probíhá tvorba šatů na míru?

Standardní proces tvorby šatů trvá zhruba 4 měsíce, proto doporučuji domluvit si první schůzku nejpozději 5 měsíců před svatebním dnem. Čím dříve, tím lépe. Pokud už nemáte tolik času, můžeme se domluvit na expresním zhotovení šatů. Je však nutné počítat s častým zkoušením a příplatkem za urychlení procesu tvorby. Nejkratší možná doba je 2 a půl měsíce.

 

Konzultace

Na první schůzce si spolu dáme kávičku a popovídáme si o vaší představě šatů, o vás a samozřejmě i o vaší svatbě. Zkonzultujeme spolu vhodný střih pro vaši postavu a ukážu vám vzorečky materiálů, abyste měla představu, co všechno nám přírodní materiály dovolí.

První schůzka je vždy bezplatná a nezávazná, pokud však budete pevně rozhodnutá pro šaty od TO.GET.HER, vezmu vám míry a poprosím o zálohu na koupi materiálu (částka se odečítá z výsledné ceny šatů). Konzultace včetně měření trvají přibližně hodinu a půl.

 

Návrh

Na základě konzultací provádím potřebné rešerše a následně skicuji návrhy, které vám pošlu elektronicky. Vaše vysněné šaty budete moci vybírat ze 3–5 modelů. Jednotlivé návrhy je možné vzájemně kombinovat, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

 

Realizace

Až si odsouhlasíme finální vzhled, začneme s realizací. Šaty je nutné v průběhu šití několikrát vyzkoušet, aby vám opravdu dobře seděly. U jednodušších modelů to bývají zpravidla 2–4 zkoušky, u složitějších 4–6. Pokud nejste z Brna, kde sídlí naše studio, je třeba s tím počítat a nenechávat zkoušky na poslední chvíli, abychom se vyhnuly zbytečnému stresu. Všechny šaty pro vás šijí dva páry šikovných rukou, odkládáním zkoušek se nám tedy může zkomplikovat celá sezóna.

Na první zkoušce šatů vás poprosím o další zálohu, která se opět odečte z výsledné částky.

 

Hotové šaty vždy předávám 3 týdny před termínem vaší svatby, pokud se nedohodneme jinak.

 

br

Zpět do obchodu