O NÁS

Ahoj, jsem Hanka, zakladatelka značky TO.GET.HER 

Miluju nadčasovost, kvalitní materiály a zpracování. Všímám si drobných detailů, které často tvoří gró daného modelu a z obyčejného kousku rázem vytvoří unikát. Ráda vrstvím a nesnáším nepohodlné oblečení. Velkou část dne trávím mimo domov a z dílny jdu často rovnou na pracovní meeting, nebo na pivo s kamarády. Proto je pro mě extrémně důležité cítit se dobře a vybírat si univerzální oblečení, které jen doladím změnou doplňků pro jinou příležitost.

Taková je i móda kterou tvořím. 

 

Hankis_Zelené šaty (6)

 

Módu jsem milovala už od malička. Založení vlastní značky tak pro mě bylo přirozeným krokem po 5 letech studia designu oděvu v mém milovaném Zlíně. Po škole jsem si na dva roky vyzkoušela práci designerky pro streetwearový oděvní řetězec, kde jsem se naučila spoustu potřebného pro fungování značky od návrhu, vytváření výrobních podkladů až po kontrolu kvality výrobku. Bohužel mi to také potvrdilo dávno tušené – jak špinavý byznys móda je. Pomalu ve mě zrála touha dělat věci jinak.

 

Lépe, pomaleji a férově.

Lokálně a udržitelně.

Kvalitně.

Zodpovědně.

 

Každý model, který pustím do světa, je výsledkem dlouhého procesu prototypování, zkoušení a úprav. Všechny produkty vznikají lokálně, přímo v našem studiu, mnohé z nich pro vás šiju i já. Díky tomu je pro nás snazší hlídat výslednou kvalitu každého kousku, který vám s láskou posíláme. 

Zpět do obchodu