5 ZPŮSOBŮ JAK NOSIT ŠATY LUNA

Přinášíme Vám 5 tipů na styling  šatů Luna. Možná Vás překvapí, jak skvěle mohou vypadat s kalhotami, nebo jak z nich vykouzlit elegantní outfit třeba do divadla.

1. CASUAL

Luna jako top. Těmhle šatům prostě kalhoty sluší, a to ve všech šířkách. Lehce zvonové nohavice ve zkrácené délce doplňte kotníkovými kozačkami na podpatku. Budete vypadat vyšší a štíhlejší.

A jaký kousek je víc causal, než nesmrtelný nadčasový trenchcoat! Pro uvolněný casual styl se skvěle hodí set kabátu Erebos a vesty Aura. Ohrňte manžety rukávů a nechte vykukovat krásně tvarované prodloužené rukávy Luny.

Přední díl šatů můžete ležérně zastrčit do kalhot.

 

terezaoprchalova-5473

2. MONOCHROME

Vytvořte neotřelý outfit pouze s jednou barvou. My jsme zvolili 50 odstínů šedi, ale vy si klidně troufněte být vidět. Důležité pravidlo - všechny kousky by neměly mít pouze jeden odstín. Hrajte si i s různými texturami a vzory. Tím celý outfit oživíte.

svrchní vrstvu zvolte v délce do pasu, nebo naopak do půli lýtek. Pokud bude délka svršku stejná, nebo jen nepatrně odlišná od délky šatů, outfit bude působit nudně.

 

TO.GET.HER@tereza_oprchalova-5654

 

3. COLOUR PLAY

Nebojte se barev. Správná kombinace je občas tak trochu alchymie. Když si ale zapamatujete pravidlo svaté trojice, bude to pro vás hračka. Na kruhovém spektru barev si představte trojúhelník a voi-lá! Máte správnou kombinaci, ať jím otočíte kamkoliv!
Náš outfit tvoří základní barvy - žlutá, červená, modrá v lomených tónech. Troufli jsme si doplnit každou z barev o tzv. komplementární barvy. Růžová k červené, oranžová ke žluté. Tlumené barvy jsme rozsvítili pastelovým baby blue trenchcoatem Erebos.

 

TO.GET.HER@tereza_oprchalova-5580

 

4. URBAN STYLE

Urban look je hlavně o kombinaci pohodlí a chic. Odráží tep evropských velkoměst a rychlý “lifestyle” 21. století. Vždy by měl být trošku “edgy”. Pracujte s prvky street nebo sportswear, případně se inspirujte subkulturami.

My jsme skombinovali šaty Luna s vysokými šněrovacími botami, manšestrovou nákupní taškou, nepromokavou vestou Nox a prošívaným kabátem.

Chcete- li posunout outfit ještě dál, oblečte vestu přes kabát a doplňte kulichem.

 

TO.GET.HER@tereza_oprchalova-5742

 

5. FEMME FATALE

Malé černé, elegantní. I tak jde kombinovat šaty Luna.

Doplňte je dlouhým kabátem a vysokými kozačkami nad kolena. My jsme zvolili smaragdově zelené sametky, které outfitu dodávají sexy tajemný nádech a náš lněný trenchcoat Erebos.

Jednoduché pravidlo kombinování protikladů mini šaty X maxi kabát vždy vykouzlí dokonalý styling. Je dobré sladit šperky s dalším drobným detailem. Tady ladí stříbrné výrazné náušnice se stříbrnými puntíky na silonkách.

 

TO.GET.HER@tereza_oprchalova-5426

Zpět do obchodu