INDIVIDUÁLNÍ KURZ ŠITÍ

Akce
x
6 000 Kč –18 %

NAUČTE SE ŠÍT OD PROFESIONÁLKY V OBORU

  • individuální přístup 
  • tipy a triky, které se z internetových návodů nedozvíte
  • možnost volby projektu, na kterém budete pracovat
  • začátečníci i mírně pokročilí
  • 12 hodin šití
  • zázemí designerského studia zavedené módní značky
  • vedení lekcí designerkou Hanou Prchalovou - zakladatelkou značky TO.GET.HER
6 000 Kč –18 % 4 900 Kč
Skladem

Máte plnou hlavu nápadů, ale zatím jim neumíte vdechnout život? Přihlaste se na náš kurz šití a učte se od profesionálky.

Přihlásit se můžete jako úplný začátečník i mírně pokročilý. Náplň kurzu přizpůsobíme Vašim dovednostem. 

Začátečníky naučím základy šití, seznámím Vás s potřebnými pomůckami, látkami a veškerým vybavením, které k šití budete potřebovat. Probereme jednotlivé stroje, jejich odlišnosti, navlékání a ovládání. Ukážu Vám základní typy stehů a švů, naučím Vás jak a kdy je používat a dostanete ode mě také cenné rady k žehlení a přípravě látek. Podíváme se i do časopisu Burda a vysvětlím Vám, jak v něm správně číst, najít střih, který potřebujete a třeba si jej i lehce upravit podle Vašich představ.

V kurzu budeme samozřejmě také hodně šít. Pro začátečníky jsem zvolila vyváženou kombinaci tří jednoduchých výrobků - plátěná taška nebo stahovací vak na záda, sukně a tričko. Na těchto kouscích se naučíte pracovat jak s pevnými, tak s elastickými látkami, základní typy švů, všívání zipu nebo gumy a práci s klasickým strojem, overlockem a coverlockem. Pro všechny výrobky si zhotovíme střihové šablony a naučím Vás také, jak si udělat střih podle Vašeho oblíbeného kousku oblečení.

 

Základy už umíte, chcete se v šití zdokonalit a dozvědět se dlouholeté know-how z praxe? Pro Vás mám připravenou variantu kurzu mírně pokročilých, kde si sami zvolíte svůj projekt, se kterým Vám pomůžu. Mohou to být dva jednodušší kousky oblečení, nebo jeden složitější. Šikovní účastníci zvládnou i podšívkovaná saka, kabáty, nebo večerní šaty z náročnějších materiálů.

 

Ve společnosti zakladatelky TO.GET.HER a designerky Hany Prchalové strávíte celkem 12 hodin, které si rozdělíte dle svých časových možností a preferencí. Lekce jsou určeny pro jednotlivce, nikoliv pro skupinu, abych měla čas Vás sie šitím seznámit opravdu důkladně a nemuseli jste sdílet stroje a další vybavení s jinými účastníky.

A co budete potřebovat? Látky pro své vysněné kousky, galanterii (zipy, knoflíky, nitě, gumy....), trpělivost a chuť se učit. Vše ostatní, včetně dobré nálady, zajistím.

Přijďte se mnou sdílet radost z krejčovského řemesla do našeho designerského studia na  Údolní 19.

Kategorie: KURZY A POUKAZY
Zpět do obchodu