INDIVIDUÁLNÍ KURZ ŠITÍ

NAUČTE SE ŠÍT OD PROFESIONÁLKY V OBORU

  • individuální přístup 
  • tipy a triky, které se z internetových návodů nedozvíte
  • možnost volby projektu, na kterém budete pracovat
  • začátečníci i mírně pokročilí
  • 12 hodin šití
  • zázemí designerského studia zavedené módní značky
  • vedení lekcí designerkou Hanou Prchalovou - zakladatelkou značky TO.GET.HER
6 000 Kč
Skladem

Máte plnou hlavu nápadů, ale zatím jim neumíte vdechnout život? Přihlaste se na náš kurz šití a učte se od profesionálky.

Přihlásit se můžete jako úplný začátečník i mírně pokročilý. Náplň kurzu přizpůsobíme Vašim dovednostem. 

Začátečníky naučíme základy šití, seznámíme Vás s potřebnými pomůckami, látkami a veškerým vybavením, které k šití budete potřebovat. Probereme jednotlivé stroje, jejich odlišnosti, navlékání a ovládání. Ukážeme Vám základní typy stehů a švů, naučíme Vás jak a kdy je používat a dostenete od nás také cenné rady k žehlení a přípravě látek. Podíváme se také do časopisu Burda a vysvětlíme Vám, jak v něm správně číst, najít střih, který potřebujete a třeba si jej i lehce upravit podle Vašich představ.

V kurzu budeme samozřejmě také hodně šít. Pro začátečníky jsme zvolili vyváženou kombinaci tří jednoduchých výrobků - plátěná taška nebo stahovací vak na záda, sukně a tričko. Na těchto kouscích se naučíte pracovat jak s pevnými, tak s elastickými látkami, základní typy švů, všívání zipu nebo gumy a práci s klasickým strojem, overlockem a coverlockem. Pro všechny výrobky si zhotovíme střihové šablony a naučíme Vás také, jak si udělat střih podle Vašeho oblíbeného kousku oblečení.

 

Základy už umíte, chcete se v šití zdokonalit a dozvědět se dlouholeté know-how z praxe? Pro Vás máme připravenou variantu kurzu mírně pokročilých, kde si sami zvolíte svůj projekt, se kterým Vám pomůžeme. Mohou to být dva jednodušší kousky oblečení, nebo jeden složitější. Šikovní účastníci zvládnou i podšívkovaná saka, kabáty, nebo večerní šaty z náročnějších materiálů.

 

Ve společnosti zakladatelky TO.GET.HER a designerky Hany Prchalové strávíte celkem 12 hodin, které si rozdělíte dle svých časových možností a preferencí. Lekce jsou určeny pro jednotlivce, nikoliv pro skupinu, abychom měli čas Vás s šitím seznámit opravdu důkladně a nemuseli jste sdílet stroje a další vybavení s jinými účastníky.

A co budete potřebovat? Látky pro své vysněné kousky, galanterii (zipy, knoflíky, nitě, gumy....), trpělivost a chuť se učit. Vše ostatní, včetně dobré nálady, zajistíme my.

Přijďte s námi sdílet radost z krejčovského řemesla do našeho designerského studia na  Údolní 19.

Kategorie: KURZY A POUKAZY
Zpět do obchodu